הפרוייקטים שלנו

 

 פרוייקטים שהסתיימו בהצלחה 

את פרויקט נחמיה 11 אפשר לכנות כמקום בעל לוקיישן מדהים, מצד אחד הוא עם הפנים לחוף הים, ומצד שני הוא עם הגב לעיר האורות. הוא רק 100 מטרים מהים, ממש כמה פסיעות ואתם משתזפים בפריים לוקיישן של תל אביב.

הסיפור של פרויקט נחמיה 11 די מזכיר את סיפור סינדרלה, מה שהתחיל כמבנה נטוש שנרכש ע"י הקבוצה, והפך למבנה יוקרתי נחשק. חושיהם החדים של בעלי הקבוצה הובילו אותם לבצע עסקה רווחית ביותר, שממנה נהנו משקיעים רבים שחברו יחד איתה. את המבנה הפוטנציאלי רכשה הקבוצה בשנת 2007, גייסה משקיעים וניהלה את הפרויקט ביד רמה.

במקום נבנה בניין בגובה של 7 קומות, כאשר הבנייה ערכה כחמש שנים בלבד.

התשואה למשקיעים הייתה מעולה - יותר מ 15% שנתי.

ההיסטוריה המעניינת של כרם התימנים כבר אומרת הכל, השכונה הקסומה שוכנת בדרום מרכז תל-אביב, כוללת גם את הרחובות הצדדיים של שוק הכרמל, ובתים צפופים ברחובות קטנטנים ציוריים, ולכן הפכה בחלוף השנים ללוקיישן מצוין למסעדות ובתי קפה.

את מסעדת ציון המיתולוגית הפעיל ציון ז"ל כ- 40 שנה, עד שנפטר בשנת 2010. היא הייתה אחת המסעדות המפורסמות ביותר בארץ, ובה נהגו לסעוד כל המי ומי כגון שרי ממשלה וכ"ו. מאז המקום עמד שומם, ולכן הקבוצה ראתה המקום כיעד פוטנציאלי עם השראה נהדרת.

בפרויקט זה נרכשו ואוחדו שלושה מגרשים על ידי קבוצת משקיעים גרמנים יהודים, ובניהול של חברתנו אשר הובילה את הפרויקט ביד רמה נבנו 10 דירות בסגנון ייחודי לאזור. הפרויקט ערך כחמש שנים בלבד והתוצאה- מדהימה ביופייה.  

התשואה בפרויקט למשקיעים הייתה מעולה - יותר מ 15% שנתי.

הפרויקט שוכן באזור התעשייה נתניה במתחם איקאה, הנכס הינו מניב שנרכש בשנת 2015 על ידי קבוצת משקיעים.

 

מדובר באזור תעשייה מתפתח ורווחי מאוד למשקיעים.

 

בנכס נבנו 3.5 קומות מעל קומת המסחר.

הנכס שופץ במלואו והפך ליוקרתי.

 

המתחם הינו מבוקש ביותר, משום שקיימים בו חללי עבודה משותפים (טרנד לוהט בתחום).

 

הנכס מניב כיום למשקיעים תשואה שנתית של 10%.

 

עקב מומחיות החברה בזיהוי נכסים פוטנציאלים, כמו גם השבחה עתידית, ערכו של הנכס הנ"ל הכפיל את עצמו עד היום.

שכונת פלורנטין הפכה בשנים האחרונות ליעד חם. בניינים רבים מוקמים בה, לצד בתי קפה וברים שכונתיים המושכים אליה צעירים רבים. היא סמוכה לגבול עם יפו, וממוקמת בין הרחובות העלייה במזרח, אליפלט במערב, דרך יפו מצפון ודרך שלמה מדרום.

ברחוב הקונגרס, פינת רחוב העלייה, בשכונת פלורנטין המתפתחת, הקבוצה בנתה בניין בן 5 קומות, 16 דירות ואליו צמוד שטח מסחרי של כ-70 מ"ר.

פירוט הדירות בפרויקט:

בבניין 16 דירות, 12 דירות של 2-2.5 חדרים ו4 פנטהאוזים הפרוסים על 2 קומות.

הנכסים בבניין מיועדים בעיקר להשקעה בטוחה עם תשואה נדל"נית גבוהה. נציין כי מדובר בשכונה מבוקשת ביותר, ולכן בבניין מושכרות כל הדירות.

הקבוצה גייסה משקיעים ליזמות משותפת, הפרויקט נבנה, נמכר והסתיים בהצלחה עם רווחים גבוהים מאוד למשקיעים.

רחוב קהילת עדן נחשב לאזור בוטיק ומבוקש השוכן בפתחו של כרם התימנים.

האזור כולו שופע בקסם מיוחד המאפיין את השכונות העתיקות בעלות מבנים ציוריים. השכונה שוכנת בדרום מרכז תל-אביב כוללת גם את הרחובות הצדדיים של שוק הכרמל, בתים צפופים ברחובות קטנטנים ציוריים והפכה ללוקיישן מבוקש ביותר.

בתוך כל היופי הזה, בנתה הקבוצה בניין בוטיק המונה עשר דירות פאר הממוקמות כ – 200 מטרים בלבד מן הים. אין ספק כי הקרבה לים מחד, והצמידות לשוק מאידך מהווים מקור מחיה אותנטי ורמת חיים גבוהה.

הקבוצה גייסה משקיעים ליזמות משותפת, הפרויקט נבנה, נמכר והסתיים בהצלחה עם רווחים גבוהים למשקיעים.

בלב תל אביב, במרחק נגיעה מחוף הים ובלב הפועם של העיר – ממש הזדמנות למשקיעים וצעירים המעוניינים ליהנות מכל העולמות; חוף ים, ברים ומסעדות ממש מתחת לבית ומאווירה אורבנית, כמו שרק תל אביב יודעת להציע לתושביה.

בדיוק שם בנתה הקבוצה בניין בן חמש קומות, בסך הכל 10 דירות שנבנו מעל קומת מסחר.

הפרויקט גויס בקבוצת משקיעים ליזמות משותפת, נבנה, נמכר והסתיים בהצלחה. כרגע בשלבי אכלוס אחרונים.

 

 פרוייקטים בשלבי גיוס 

ממש באזור התחנה המרכזית החדשה, מתפתחת לה הזדמנות הנדל"ן הבאה של תל אביב. לאחרונה עיריית תל אביב סיימה לשפץ את התשתיות באזור ולשפר את מראה המתחם, כך שלא פלא שהחלו להיבנות באופן טבעי באזור מגוון פרויקטים יוקרתיים המתאימים למשקיעים ולצעירים שרוצים לגור ב"מרכז החדש" של תל אביב.

ארלינג'ר 11 הוא בהחלט פרויקט מנצח, הוא בניין בוטיק מסוגנן היטב הכולל 7 קומות, בהן 23 דירות מעוצבות - בנות 2 חדרים כל אחת – מצוין לצעירים! כל דירה תשתרע על פני 50 מ"ר נטו, ותכלול מרפסת שמש של כ - 5 מ"ר. הבניין כולל גם דירת פנטהאוז, דופלקס ודירות גן.

עוד במפרט הפרויקט: חניון תת קרקעי אוטומטי ולובי משותף בגובה של 4.8 מטר.

הפרויקט נמצא כרגע בשלב גיוס משקיעים סופי – בשלבי עבודה לפני עלייה לקרקע. הצטרפו לפרוייקט

פרויקט הגדוד העברי הוא פנינה אמיתית ומציאה למביני עניין. מדובר בבניין בוטיק עצמאי הממוקם בשכונת נווה שאנן המתפתחת ובסמוך לבית הספר לאומניות "מנשר". הבניין מעוצב בארכיטקטורה מודרנית ובו 6 קומות, 23 דירות ומתקן חנייה אוטומטי מתקדם.

הבניין שוכן בשכונת נווה שאנן וגובל בשכנתה פלורנטין, שכבר מזמן עברה את השינוי המצופה והפכה את רחובותיה לאטרקטיביים ואנרגטיים. עכשיו פלורנטין ממתינה לשכנתה שגם תקום ותתווסף לחגיגה. נווה שאנן לאחרונה מתעוררת מחדש, מנערת מעליה את התדמית הרווחת ופותחת את זרועותיה לאוכלוסייה צעירה ואיכותית. עיריית תל אביב משקיעה משאבים רבים לשינוי האופי והחזות של האזור, והפיכתו לקוסם יותר לצעירים וסטודנטים, ולכן מדובר בהזדמנות כדאית מאוד לטווח הקצר והארוך בפרט. הפרויקט נמצא בשלב גיוס משקיעים – סופי ובבנייה. הצטרפו לפרוייקט

פרויקט אידלסון שוכן בלב תל-אביב בחלק המערבי. הקבוצה בונה בבית איצקוביץ, שהינו מבנה המכיל שלוש קומות על עמודים, הממוקם במפגש של שלושה רחובות מרכזיים: רחוב אידלסון, רחוב חברון ורחוב חובבי ציון.

הבניין נמצא בתוך אזור ההכרזה של אונסק"ו כאתר מורשת תרבות עולמית - "העיר הלבנה" ובו יבנה פנטהאוז ייחודי, בין היפים ביותר בתל אביב. הפנטהאוז יבנה על פני שטח של 175 מ"ר במפלס אחד, עם בריכת שחיה וג'קוזי על הגג.

הפרויקט נמצא בשלב גיוס משקיעים ובשלבי ביצוע. הצטרפו לפרוייקט

בית רוז'נסקי ברחוב הס 4 הינו מבנה בעל שלוש קומות הממוקם בצמוד לפינת הרחובות אלנבי והס – מקום בעל לוקיישן מרכזי ביותר. הבניין נבנה בשנת 1934 ונמצא בתוך אזור ההכרזה של "העיר הלבנה" – אתר מורשת ותרבות עולמית.

המבנה בנוי בסגנון בינלאומי אשר נבנה בשנות השלושים של המאה העשרים כמבנה מגורים בעל שלוש קומות, אך עם השנים נוספו חצי קומת גג ואגף אחורי. כמו כן, ייעודו של המבנה שונה למסחר ומגורים. הקבוצה בונה עשר דירות בוטיק שישקיפו על הנוף המרהיב של הים התיכון, והדיירים יוכלו ליהנות מאווירה אורבנית תל-אביבית לגמרי ומקרבה לשוק הכרמל והטיילת.

הפרויקט בשלב גיוס משקיעים, לקראת היתר. הצטרפו לפרוייקט

הלוקיישן בהחלט נהדר ומאפשר ליהנות מכל העולמות - מצד אחד מהאורבניות של תל אביב מצד שני מהיופי של יפו העתיקה. מעבר לכך, הבניין שוכן במושבה האמריקאית – גרמנית בצמוד לכיכר השעון ולשוק היווני.

הפרויקט נמצא בסמוך לשוק הפשפשים (מרכז של ברים ובתי קפה), קרוב למרקט הוטל, וממש בצמוד למלון אורכידאה ולטיילת המרהיבה החדשה של תל אביב. אם כך, הלוקיישן בהחלט מתאים למשקיעים וצעירים המחפשים ליהנות מכל העולמות.

בפרויקט יוקמו 11 דירות יוקרה, שני פנטהאוזים ועוד 9 דירות של 4 חדרים + מסחר.  נציין כי הבניין נמצא כ- 200 מטר בלבד מהים!

הפרויקט נמצא בשלב גיוס משקיעים סופי עם תשואה מובטחת.
הצטרפו לפרוייקט

מרכז מסחרי רזין נחשב לאחד המרכזים הוותיקים ביותר בעיר אילת. הוא ממוקם במרכז העיר ומציע לתושבי העיר והתיירים הרבים הפוקדים את העיר חנויות, מסעדות, סופרמרקט ועוד. המרכז הינו פעיל, חי והמוני.

המרכז נקנה בשנת 2011 על ידי הקבוצה מהונה הפרטי למטרת השבחה, וזאת בשל המראה המיושן שלו הדורש ריענון ושיפוץ.

רק נציין שבמרכז ישב עד לא מזמן משרד הרווחה כשוכר, כך שבהחלט מדובר במקום פוטנציאלי.

כיום, הפרויקט נמצא בשלב שינוי יעוד ועתיד להפוך לנכס מניב ביותר, וזאת לאור הנתונים המעולים שלו – מיקום מרכזי, עיר תיירותית, מקום גדול יחסית ואזור האהוב על מרבית מתושבי העיר.

הצטרפו לפרוייקט

שכונת המאפייה באילת עוברת בשנים האחרונות אפיון מחדש. השכונה פרושה על משולש הרחובות אלמוגים, חטיבת גולני, ואילות נחשבת לאחת השכונות הוותיקות ביותר באילת, כאשר רוב הבניינים בה קיימים מעל 60 שנים. בחלקם יבצעו פינוי בינוי, כך שבהחלט מדובר בשכונה מתפתחת וכדאית להשקעה.

הקבוצה רכשה מגרש בגודל של כ- 800 מ"ר בשכונה, כאשר הוא נקנה ע"י הקבוצה מהונה הפרטי בשנת 2011.

בעתיד יבנו במגרש כ- 48 דירות למשקיעים, עם צפי לרווחים גבוהים ביותר למשקיעים. המגרש כיום ע"פ תב"ע חדשה ומאושר לבנייה.

הצטרפו לפרוייקט  

 פרוייקטים בתכנון (בקרוב יעלו לאתר) 

 

צרו קשר

דוא"ל: info@wit.co.il

טל': 03-373-0686 

רח' בן יהודה 1, תל אביב

השקעות נדל"ן בישראל | WIT

© כל הזכויות שמורות ל WIT