מאת: מומחי ההשקעות של WIT

השקעות קטנות בנדל"ן גדול

כך תשקיעו בנדל"ן

בסכום של החל מ - 100,000 ש"ח

הצטרפו לקהילת המשקיעים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות וקבלו מידע שוטף אודות השקעות משותפות

בסביבת הריבית האפסית בישראל, לא קל למצוא השקעות משתלמות, ועוד פחות לאתר השקעות בתשואה גבוהה וסיכונים מועטים, בסכומים לא גבוהים.

מה עושה מי שיש בידיו כ - 100,000 ש"ח והוא מעוניין להשקיע אותם באפיק השקעה רווחי אבל נטול סיכון?

יש לנו רעיון לאפיק השקעה שעונה על כל הדרישות הללו - והנה לפניכם כל הפרטים.

סקירה קצרה של האלטרנטיבות להשקעה בסכומים נמוכים

כשהריבית נמוכה כמו זו בארץ, כל השקעה באפיקים הסולידיים, כמו חיסכון בבנק וכדומה, בקושי מצליחה לשמור על הערך הריאלי של הכסף, כלומר לספק רווחים דרך הריבית שמשיגים את העלייה במדד. אפשרויות נוספות להשקעה יהיו ניהול תיק השקעות או השקעה במוצרי השקעה כמו מניות, אג"ח, וכדומה - אולם אלה כולם, ידרשו מן המשקיע כר נרחב של ידע בתחום, ואם זה לבדו לא מספיק - אז גם תצטרכו לעדכן את תיק ההשקעות המנוהל שלכם על בסיס קבוע ולשמור על הידע שלכם בשווקי ההשקעות מעודכנים. תוכלו גם לאפשר ניהול מקצועי של תיק השקעות בישראל - בוודאי תגלו כבר בתחילת הדרך, כי בתי ההשקעות הגדולים בישראל, המנהלים תיקים באמצעות חטיבת מחקר ואנליזה מקצועית, מקבלים תיקים לניהולם בסכומים התחלתיים שהם גבוהים מזה שבידך, בדרך כלל מ - 250,000 ש"ח ומעלה. תוכלו להשקיע את הכסף הזה בנדל"ן - אולם סכום נמוך כל כך יהווה הון עצמי מספק או באזורי הספר של ישראל היכן שגם הביקושים נמוכים, גם התשואה נמוכה בדרך כלל וגם יהיה לכם קשה לתחזק את הדירה - או בחו"ל, גם שם לא פשוט "לקלוע" לנכס מניב איכותי בתשואה גבוהה. חשוב גם לזכור כי הסכום יהווה רק חלק מן ההשקעה, שאת השאר תממנו באמצעות הלוואת משכנתא שאת עלותה (הריבית שלה) יש לקזז מן התשואה בהשקעה.

לא ניראה כי יש פתרון איכותי, מניב, ונטול סיכון, להשקעה בסכומים כאלה.

אפשר להשקיע בנדל"ן בסכומים של החל מ-100,000 ₪?

הנה עוד פתרון להשקעה, המאפשר ליהנות מסל היתרונות הנרחב של השקעה בנדל"ן - גם בסכומי השקעה של החל מ - 100,000 ש"ח - אנחנו מדברים על השקעה שיתופית בנדל"ן. השקעה שיתופית תאפשר לכם להפוך הבעלים הגאים של נתח מהנכס בפרופורציות זהות לנתח ההשקעה ביחס לשוויו, והבחירה להשקיע בנכס מניב, בעל מאפיינים מבטיחים ובפרויקט מנוהל באמצעות צוות מקצועי ומיומן - תאפשר להגיע לתשואה גבוהה בתוך מספר שנים, ותוך סיכון זניח.

בואו נדבר במספרים... השקעה משותפת - הכי משתלמת

בעוד הריבית בפיקדונות קצרי מועד בבנק עומדת היום על פחות מחצי אחוז, ההשקעה בנדל"ן באופן אישי עשויה לספק בממוצע תשואה של כ - 3%-4%. זה אומר, שההכנסות משכירות ביחס לסכום הרכישה, יעמדו על כ - 3%-4% בשנה וזאת בהשקעה מינימלית של 500,000 ₪ ....אבל רגע, מה עם הריבית שאתם משלמים על המשכנתא? מה עם הוצאות התחזוקה, כמו חלילה פיצוץ בצנרת או בעיה חשמלית בנכס? ומה קורה אם ישנם חודשים שבהם הנכס עומד ריק ואינו מושכר?

ועוד - כיצד תתבצע תחזוקת הנכס? האם תשכרו שירותיה של חברת ניהול? אם כן - יש להפחית גם את עלות השירות מהתשואה הצפויה. אם אתם מתכננים לתחזק את הנכס בעצמכם - גם זו השקעה, של זמן וכסף.

בהשקעה משותפת בנדל"ן אתם נכנסים תחת קבוצה מגובשת. שמי שמתמחה באיתור נכסים מניבים - אלו בדרך כלל נכסים שלבד, לא תוכלו להרשות לעצמכם להשקיע בהם (זה הכוח של קבוצת ההשקעה). תהליך ההשבחה, הבנייה, וההשקעה במיזם מתוכננים עד לפרט האחרון, כולל עלויות, עוד לפני שאתם נכנסים להשקעה, והם נפרסים בפניכם. התשואה לא מאחרת לבוא - בתוך בין שנתיים לחמש שנים בדרך כלל, הנכס מתחיל להניב תשואות גבוהות. מודלים שונים של השקעה מאפשרים לכם לבחור הן את גובה הסכום שתשקיעו והן את צורת ההשקעה ורמת המעורבות בפרוייקט.

WIT - בואו נעשה את זה ביחד

חברת WIT היא חברה פרטית בתחום הייזום והבנייה בישראל, שמודל הפעילות שלה נסמך על השקעות משותפות (ומכאן שמה - We Invest Together - אנחנו משקיעים ביחד). ניסיון מעשי, חוסן כלכלי והשקעה כספית בכל פרוייקט מנכסי החברה עצמה, שקיפות בתפעול ובתכנון וכמובן - האפשרות להיכנס להשקעות מניבות בסכום התחלתי של החל מ - 100,000 ש"ח - מאפשרים גם לבעלי סכום לא גבוה להשקיע "במגרש של הגדולים", עם השקעות נדל"ן בקו החוף של תל אביב ובמיקומים מרכזיים בגוש דן ובארץ. WIT עוסקת בפרויקטי בנייה בארץ בלבד - מתוך מניעים פטריוטיים ואידיאולוגים - אבל גם על מנת לשמור את הפרוייקט קרוב ללב...

והתשואה?

אנחנו ב WIT מנהלים כיום השקעות של מעל 1,000 משקיעים בפרוייקטים השונים בארץ עם פרוייקטים שבנייתם נסתיימה כבר, פרוייקטים בשלבי גיוס (אליהם תוכלו להצטרף כמשקיעים) ופרוייקטים בתכנון. התשואה הממוצעת להשקעה על פי המספרים נכון להיום היא 16.4% לשנה.

מחפשים אפיק השקעה רווחי להון שצברתם?

פנו אלינו והצטרפו גם אתם לאחת מתכניות ההשקעה המשותפת שלנו בנדל"ן!

צרו קשר

דוא"ל: info@wit.co.il

טל': 03-373-0686 

רח' בן יהודה 1, תל אביב

השקעות נדל"ן בישראל | WIT

© כל הזכויות שמורות ל WIT